• Łódź, ul. Żeromskiego 46

  Łódź, ul. Żeromskiego 46

  To właśnie w ponad stuletniej kamienicy przy ul. Żeromskiego 46 w Łodzi – na parterze, we frontowej części budynku – mieszczą się nasze biura. Tu przyjmujemy naszych klientów, tu pracujemy. Pozostałe powierzchnie przeznaczone są do wynajmu – zarówno jako lokale użytkowe (biurowe, ale działa u nas także pracownia architektoniczna czy pracownia protetyczna, planujemy udostępnić nasze pomieszczenia także artystom – na potrzeby pracowni oraz galerii malarstwa), jak i w części – lokale mieszkalne. Położenie kamienicy, jej wiek oraz wpis do Gminnej Ewidencji Zabytków zobowiązują: do tej pory odrestaurowaliśmy w wysokim standardzie większość wynajmowanych powierzchni, teraz zbliża się realizacja głównego przedsięwzięcia – rewitalizacji fasad.
  Aktualnie dysponujemy kilkoma wolnymi lokalami użytkowymi do wynajęcia:

  • lokal na parterze, o powierzchni 90 m2, składający się z trzech pomieszczeń biurowych, samodzielnej, wyposażonej kuchni oraz sanitariatów,
  • lokal na II piętrze, o powierzchni 90 m2 – składający się z trzech pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego, łazienki i toalety oraz niezależnego gabinetu z łazienką.
  • lokal na III piętrze, we frontowej części budynku, o powierzchni 190 m2 – wykończony w bardzo wysokim standardzie, znakomity np. na potrzeby mieszkania dla menadżera na zagranicznym kontrakcie bądź jako lokal łączący funkcję biurową z odrębną częścią mieszkalną.

  Jesteśmy w trakcie przygotowania kolejnej powierzchni do wynajęcia – znajdującej się w oficynie budynku, o łącznej powierzchni ok. 200 m2, rozłożonych na parterze i piętrze. Wynająć ją będzie można łącznie bądź każdą z nich – oddzielnie. Lokal można wykorzystać na potrzeby przedszkola, szkoły językowej, biura. Wewnątrz posesji jest parking, oraz ładnie zaaranżowana część rekreacyjna, z której latem można skorzystać organizując np. grill.

  Oferta lokal nr7 (186,88 m2) Pobierz ofertę Żeromskiego 46 lokal 7

  Oferta lokal nr 19 (90m2) Pobierz ofertę Żeromskiego 46 lokal 19

  Oferta lokal nr 32 (224,61) m2 Pobierz ofertę Żeromskiego 46 lokal 32